خانه دربارهی ما

تاریخ

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5

SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD

SUZHOU SWAN LAKE FELT CO.، LTD. از سال 1996 تولید محصولات نساجی را انجام داده است.

SWAN LAKE تولید کننده با قابلیت های کامل در طراحی، ساخت و تولید پارچه های بدون سوزن پانچ شده، پارچه های فرش نساجی و مقاوم در برابر حرارت مقاوم در صنعت می باشد. ما اخیرا داریم 6 مجموعه خطوط تولید غیر بافته شده، 20 خط تولید فرش و 5 خط تولید صنعتی حساس، 2 دستگاه ضد خراش نقطه (چینی وسیع ترین ماشین نقطه نقطه).

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : دریاچه قو

تعداد کارمندان : 500~700

فروش سالانه : 30000000-500000000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

SWAN LAKE یک تولید کننده پیشرو و تامین کننده پارچه های بدون سوزن سوزن با کیفیت بالا است، محصولات ما در منسوجات خانگی، مهندسی عمران، حمل و نقل، ساخت و ساز، صنایع پوشاک استفاده می شود. ما بیش از ده سال تجربه در تولید سوزن پارچه پشم بدون پارچه بافته شده است.

با همکاری محققان و مهندسین از دانشگاه Textile چین در اوایل سال 2000، SWAN LAKE خطوط تولید جدید را برای برنامه های کاربردی با درجه حرارت بالا سرمایه گذاری کرده است، شامل تولید آلومینیوم و فولاد، صنایع شیمیایی، داروسازی، صنایع غذایی و مناطق دقیق ابزار.

بر اساس تجربه غنی در صنایع بدون فن آوری بافته شده، ما طیف وسیعی از محصولات خود را گسترش دادیم و در سالهای اخیر، یک کارخانه مدرن برای تولید فرش و قالی خانه راه اندازی کردیم. به این ترتیب، مواد اصلی را برای فرش و قالی خود ارائه می دهیم، به طریقی کیفیت خانه های نساجی ما همیشه می تواند تضمین شود.

عزت نفس حرفه ای است. ما مایل هستیم در آینده نزدیک شریک تجاری شما باشیم.

خدمات شرکت

SWAN LAKE، به عنوان یک نوع سازمانی، ما دارای بخش تحقیق و توسعه خود و آزمایشگاه خود برای ارائه محصول جدید و نوآورانه برای مشتریان خود هستیم. به عنوان یک شرکت واجد شرایط ISO9001، بخش QC ما تضمین می کند که هر دسته از محصول باید آزمون بازرسی را گذراند.

ما بر این باوریم که کیفیت، کلید شرکتی رقابتی در بازارهای چالش برانگیز است. برای ارائه محصولات واجد شرایط و با کارایی بالا برای مشتریان ما، ما در حال حاضر آزمایشگاه بازرسی پیشین را تنظیم کرده و مقررات ایزو 9001 را در طول تولید ما تنظیم کرده ایم.

در طول توسعه SWAN LAKE، توسعه پایدار را به عنوان مسئولیت ما نیز در نظر می گیریم. ما وعده می دهیم که ما از تمام مواد خطرناک و محصولات شیمیایی اجتناب می کنیم، و همیشه به دنبال ارتقاء تولید سبز هستیم.

شرکت تیم

مخاطب

نشانی: شماره 1111. جاده Yinxi جنوبی، شهر شکسی، شهر Taicang، استان جیانگسو، چین

آدرس کارخانه:شماره 1111. جاده Yinxi جنوبی، شهر شکسی، شهر Taicang، استان جیانگسو، چین